Девіз закладу : "Вчити, плекати, лілеяти дитину"

Кредо : "Віддай любов і знання найдорожчому - дитині"

Дошкільний заклад засновано у 1971 році .

Дошкільний заклад повністю укомплектований педагогічними працівниками і технічним персоналом.

КЗДО "Межівський ясла-садок №2"Малятко" Межівсьої селищної ради знаходиться за адресою: смт.Межова, вул . Зоряна,38, заснований в 1971 році, завідуюча Деревенець Валентина Іванівна. Дошкільний заклад розрахований на дві групи. З них: група раннього віку і дошкільного віку. До складу педагогічного колективу входять: завідуюча, музичний керівник, інструктор із фізичної культури, 4-ри вихователя, один педагог має вищу освіту, 3 середньо-спеціальну.
Дошкільний заклад має матеріальну базу: музичний зал, пристосований спортивний зал. Ігрові майданчики на території ясел-садка укомплектовано обладнанням.
В дошкільному закладі розвивають творчі здібності дітей. Відповідно творчих нахилів дітей працюють такі гуртки:
- гурток ліплення з мукосольки - "Фантазери";

-театралізована діяльність - "Веселий балаганчик".