Навчальний процес

В організації навчально-виховного процесу колектив  закладу дошкільної освіти керується Законом України "Про дошкільну освіту, вимогами "Базового компоненту дошкільної освіти в Україні, програмою "Дитина", програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт", власного Статуту ЗДО, річного планування та обласної проблеми "Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства" на V етапі. Методична робота направлена на розв'язання науково - методичної проблеми дошкільного навчального закладу "Соціалізація дошкільника як чинник розвитку компетентності майбутньої особистості".

Пріорітетні завдання  закладу дошкільної освіти на 2021-2022 навчальний рік:

-  Інтеграція в освітній процес сучасних інноваційних технологій як складової процесу модернізації освіти;

- Забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою в умовах завдань освітньої реформи "Нова українська школа" щодо гармонійного розвитку особистості дитини;

- Продовжувати розширювати і оновлювати форми, види та зміст співпраці з родинами вихованців, забезпечувати прозорість і відкритість роботи закладу через контент вебсайту, групи в соціальній мережі Facbook.