Головна мета дошкільної установи створити сприятливі умови для
особистісного ставлення, забезпечити збалансований розвиток дитини,
узгодженість в її житті основних тенденцій до самореалізації, самозбереження,
формування  її життєвої компетентності , розвиток цінністного ставлення до світу
природи, культури, людей, самої себе, збереження пріоритетів охорони життя,
зміцнення психічного і фізичного здоров'я.
Забезпечення креативної освіти інноваційної особистості, культурному та навчальному житті всіх його учасників: вихованців, батьків, педагогів.
Вся робота дошкільного закладу підпорядкована вирішенню проблеми "Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості у системі дошкільної освіти" на останньому етапі. Аналізуючи роботу проекту ми переконалися, що діти вільно знаходять шляхи вирішення поставлених завдань, самостійно здобувають знання, досліджують, експериментують. Вихователі у цьому були постійними порадниками, наставниками і старшими товаришами. Було приємно бачити в очах дітей зацікавленість, бажання знати якомога більше.
Надавати перевагу технології ТРВЗ, що розкриває індивідуальні потенційні можливості кожної дитини, вчить мислити творчо, вільно, нестандартно і продуктивно. Цій технології була присвячена педрада "Розвиток інтелектуально-розвинутих та обдарованих дітей завдяки впровадженню в практику роботи педагогічної технології ТРВЗ.
Для педагогів був проведений семінар-практикум "Шляхи ефективного розвитку пізнавальної компетенції дошкільника".
На протязі року були проведені цікаві і різнопланові заняття з використанням технології ТРВЗ: "Увійду в природу другом", "Всвіті див та фантазій"(зображувальна діяльність), "Мандрівки до країни Ввічливості", "Навколосвітня подорож".
Оздоровча спрямованість - найважливіший принцип фізичного виховання в дошкільному закладі. Оригінальна система виховання та оздоровлення, розроблена інструктором з фізичного виховання, вдало поєднує сучасні новаторські підходи, це елементи програм М. Єфименка та Л.Блудовлї.
Для різностороннього гармонійного розвитку дітей на розвитку їхньої уяви, набуття, життєвого досвіду вихователі розвивали здібності дітей у театралізованих виставах. Був проведений "Тиждень казки"
З метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, навчаємо малят безпеки життєдіяльності протягом усього року, а посезонно проводимо " Тиждень безпеки" . Цьому присвячуються екскурсії, розваги, фізкультурно-оздоровчі заходи, вирішуємо з дітьми проблемні ситуації, закріплюємо знання дітей про тваринний світ, формування безпечної поведінки в природі, довкіллі. Проведено ряд занять з безпеки життєдіяльності та профілактики травматизму: "Безпечні хімічні речовини", дії людей у випадках хімічної безпеки", " Ми маленькі пішоходи", " З вогне не жартуй". Музично-драматичні розваги "Школа безпеки" "Кицькин дім".